Adresa

Dražice 108, 391 31 Dražice

Otevírací doba

PO – PÁ : 07:00 – 15:00

Telefon

+420 381 239 010

Naší vášní je poskytovat ty nejlepší produkty a služby pro Vás, chovatele skotu.

Těšíme se na vaše dotazy!

Jsme spolehlivý dodavatel staveb a technologií pro chov skotu. Nabídneme Vám ta nejlepší řešení, která splní Vaše požadavky. Pro více informací nám zavolejte, nebo vyplňte formulář vpravo.

+420 381 239 010

Realizovali jsme přes 1100 zemědělských staveb
Více jak 30 let zkušeností v oboru
Tradiční výrobce a dodavatel staveb a technologií pro chov skotu
Ctíme kvalitu a poctivé jednání se zákazníky

7 + 5 =

Lucie Borhyová se fotila mezi krávami

28 dubna,2023Převzato z médií, Veletrhy a výstavy

Úsměv od ucha k uchu si drží kdekoli: Lucie Borhyová se fotila mezi krávami

Zdroj: Super.cz

Lucie Borhyová se fotila mezi krávami. Foto: Jan Altner

Profesionálka každým coulem. To je rozhodně nejoblíbenější televizní moderátorka Lucie Borhyová (45). Svůj typický úsměv od ucha k uchu si udržela, i když měla zapózovat mezi krávami na Národní výstavě hospodářských zvířat v Brně. „Z velkých zvířat, jako jsou koně anebo krávy, mám respekt,“ svěřila.

Jisté zkušenosti s chovem zvířat má z dětství, kdy měl její dědeček ovečku a králíky. „Ráda jsem se s nimi mazlila, ale pak mi bylo hrozně líto, že je sníme. Zakazovali mi, abych jim dávala jména, ale já jsem si je stejně pojmenovávala. Nikdy mi ale neřekli, kterého králíčka máme na talíři, To by bylo fakt morbidní,“ vyprávěla.

„Děti mají hrozně rády zvířata. Linduška miluje koně, chce vždycky svézt, když někde jsme. Jezdíme na farmy, kde vždycky jezdí.” prozradila maminka čtrnáctiletého syna Lucase a sedmileté dcery Lindy. Doma však mají dnes jen malého pejska Lolinku.

“Je super, že je malinká a můžeme ji vzít s sebou i na palubu letadla, vlastně s námi vždy cestuje. Ona je takový akční pejsek, byla s námi na horách i u moře. Můžeme si ji vzít s sebou do auta i do nákupního centra. S velkým psem už by byl problém, když někam cestujeme. Nevím, kdo by nám ho pohlídal, protože nejsme úplně typy, že bychom ho chtěli nechávat v psím hotelu nebo u někoho cizího,” vysvětlila.

 

Share This
POTŘEBY PRO VÝSTAVNICTVÍ SKOTU NOVĚ V ČR!
This is default text for notification bar