Adresa

Dražice 108, 391 31 Dražice

Otevírací doba

PO – PÁ : 07:00 – 15:00

Telefon

+420 381 239 010

Naší vášní je poskytovat ty nejlepší produkty a služby pro Vás, chovatele skotu.

Těšíme se na vaše dotazy!

Jsme spolehlivý dodavatel staveb a technologií pro chov skotu. Nabídneme Vám ta nejlepší řešení, která splní Vaše požadavky. Pro více informací nám zavolejte, nebo vyplňte formulář vpravo.

+420 381 239 010

Realizovali jsme přes 1100 zemědělských staveb
Více jak 30 let zkušeností v oboru
Tradiční výrobce a dodavatel staveb a technologií pro chov skotu
Ctíme kvalitu a poctivé jednání se zákazníky

8 + 15 =

Robotická stáj a automatizace

Investice, která se vyplatí

Zvýšení ziskovosti, efektivity a produktivity. Snížení nákladů. To je Wasserbauer technologie. Investice do nových, spolehlivých technologií a metod se opravdu vyplácí. Buďte o krok dál a myslete do budoucnosti.

Přihrnovač krmiva

Jediný robotický přihrnovač, který krmivo nestlačuje.

Krmný robot

Inteligentní automatizace ve stájí hovězího dobytka.

Zastýlací robot

Technika pro větší flexibilitu.

Elektrický přihaněč

Inteligentní technologie přehánění dobytka.

Méně práce díky automatizaci

Fyzická práce v chovu zvířat je velmi náročná. Navíc hrozí riziko zranění. Řešením je automatizace stáje. Krmte, zastýlejte, přihrnujte a přihánějte z pohodlí a bez starostí. Automatizace stáje od společnosti Wasserbauer výrazně usnadňuje práci a stala se v mnoha zemědělských podnicích nepostradatelná.

Zdraví na prvním místě

Chraňte Vaše zdraví, zdraví svých blízkých a Vašich zvířat. Technologie Wasserbauer je navržena pro maximální bezpečnost při práci. Prvky ochrany proti zranění jsou do detailů vyladěny. Spokojenost a zdraví zvířat se díky automatizaci krmení odráží v celkové produktivitě.

Ušetřete svůj čas díky chytré technologii

Zkráceně – automatizace šetří čas. Využijte ušetřený čas na jiné důležité úkoly. Nebo ho jednoduše věnujte rodině.

Automatizace a robotizace se stávají velkým trendem – a není se čemu divit.

Technologie Wasserbauer nabízí
komplexní řešení v oblasti chovu skotu

Přihrnování krmiva, krmení, zastýlání, dokonce i přihánění

Pozice V. Racek v rámci technologie Wasserbauer

Pro zvyšující se poptávku o nové technologie automatizace a robotizace v českých stájích se firma V. Racek v roce 2018 rozhodla výhradně zastupovat rakouskou firmu Wasserbauer v České republice.

Jako výhradní dodavatelé nabízíme na českém trhu celé portfolium produktů Wasserbauer. V České republice se těší největší oblibě přihrnovače krmiva Butler Gold Pro. Počet realizací přihrnovačů v České republice se blíží ke stovce a zájem neustále roste.

Největší projekt s technologií Wasserbauer můžeme najít na velkofarmě Breze. Jsou zde kompletní krmící systémy s dvěma krmícími roboty a kompletní zastýlací systémy s dvěma zastýlacími roboty. Mimo jiné je zde kompletní stájová technologie V. Racek.

Firma V. Racek má mnoho let zkušeností v oblasti technologie Wasserbauer – instalace nových zařízení, servis, poradenství a zprostředkování větších technologií.

Servisní centrum

Jako výhradní dodavatelé technologie Wasserbauer nabízíme instalace nových zařízení a kompletní servisní služby. Disponujeme vlastním servisním střediskem, které se nachází přímo v areálu firmy V. Racek.

Naši servisní technici mají mnoho let zkušeností s technologií Wasserbauer a díky tomu si hravě poradí s každým případným problémem. Technici jsou pravidelně školeni přímo ve středisku Wasserbauer. Disponují profesionálním vybavením pro instalaci a servis zařízení. Díky vybavenému vozovému parku mohou řešit instalace a servis po celé České republice. Navíc lze každého nainstalovaného robota ovládat a spravovat odkudkoliv díky vzdálenému internetovému přístupu, takže výjezd technika není vždy nutný.

O Wasserbauer

Rakouská firma Wasserbauer byla založena Franzem Wasserbauerem st. roku 1986 a jako jedna z prvních se začala věnovat automatizaci a robotizaci v oblasti chovu skotu.

První kroky započaly v obyčejné garáži, kdy zakladatel spolu s jeho bratrem, vyvinuli první automatický krmící systém. Po velkém ohlasu o automatické krmící systémy se společnost rychlým tempem rozrostla a začala rozšiřovat sortiment. Na trh přišel automatický přiháněč do dojíren – CowBoy.

V roce 2002 přichází na trh Butler Silver, který se zapsal jako první přihrnovač krmení na celém světě. Nyní je firma vedoucí trhu v oblasti přihrnovačů krmiva.

V roce 2004 je postavena pokusná stáj, kde firma testuje svá nová zařízení v reálných podmínkách provozu farmy.

Rok 2009 se zapsal jako rok velkých změn – majitelem a ředitelem se stává syn Franz Wasserbauer a firma přichází se sériovou výrobou nového krmícího systému – Power Shuttle. Kvůli rostoucí poptávce firma rozšiřuje své výrobní kapacity – výrobní hala má okolo 4000 m2.

Nová generace přihrnovačů Butler Gold vyhrává „Produkt roku 2015“ na mezinárodní výstavě technologií pro chov skotu EuroTier v Hannoveru. Rok nato se firma stává vedoucím evropského trhu v oblasti krmících systémů a vyhrává na EuroTier Zlatou medaily.

Mezi roky 2017 a 2018 přichází s novým konceptem zastýlání a tím je FlyPit. Dále vyhrává ocenění a tím je Stříbrná medaile na EuroTier 2018. Další ocenění nemělo dlouhého trvání – Produktem roku se stává nový krmící systém Shuttle Eco.

V roce 2020 je na světě nový produkt na frézování siláže přímo v silážní jámě – Lift. V současnosti se čeká na představení úplně nového a dá se říct revolučního produktu – Cabrio - plně automatický systém pro přikrývání a odkrývání silážních jam. Dokonce se očekává vzájemná spolupráce dvou nových systému - Cabrio a Lift, kdy Cabrio bude odkrývat silážní jámu a Lift bude postupně frézovat siláž a posílat jí přímo do krmících robotů.

Wasserbauer má pole působení na celém světě. Jak jinak, nejvíce prodaných produktů je v Rakousku. Následuje Německo a Itálie. Česká republika ovšem nezůstává pozadu a řadí se na TOP příčky v prodaných přihrnovačů Butler Gold Pro. Dále realizace Wasserbauer najdeme ve Francii, Kanadě nebo dokonce i v Japonsku.

S kým spolupracujeme

Naší vášní je poskytovat ty nejlepší produkty a služby pro Vás, chovatele skotu.

Těšíme se na vaše dotazy!

Jsme spolehlivý dodavatel staveb a technologií pro chov skotu. Nabídneme Vám ta nejlepší řešení, která splní Vaše požadavky. Pro více informací nám zavolejte, nebo vyplňte formulář.

Realizovali jsme přes 1100 zemědělských staveb
Více jak 30 let zkušeností v oboru
Tradiční výrobce a dodavatel staveb a technologií pro chov skotu
Ctíme kvalitu a poctivé jednání se zákazníky

8 + 4 =

Share This
POTŘEBY PRO VÝSTAVNICTVÍ SKOTU NOVĚ V ČR!
This is default text for notification bar