Adresa

Dražice 108, 391 31 Dražice

Otevírací doba

PO – PÁ : 07:00 – 15:00

Telefon

+420 381 239 010

Naší vášní je poskytovat ty nejlepší produkty a služby pro Vás, chovatele skotu.

Těšíme se na vaše dotazy!

Jsme spolehlivý dodavatel staveb a technologií pro chov skotu. Nabídneme Vám ta nejlepší řešení, která splní Vaše požadavky. Pro více informací nám zavolejte, nebo vyplňte formulář vpravo.

+420 381 239 010

Realizovali jsme přes 1100 zemědělských staveb
Více jak 30 let zkušeností v oboru
Tradiční výrobce a dodavatel staveb a technologií pro chov skotu
Ctíme kvalitu a poctivé jednání se zákazníky

9 + 5 =

ANIMAL TECH 2019

20 července,2019Veletrhy a výstavy

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH, který se konal v květnu na brněnském výstavišti, je již od počátku oborovou jedničkou ve střední Evropě. Souběžně zde probíhaly další výstavní akce včetně Národní výstavy hospodářských zvířat a myslivosti.
Na takovém veletrhu proto nemohli chybět ti, kteří mají v oboru pevnou pozici. Právě mezi tyto firmy patří také společnost V. RACEK – zemědělské technologie.

Výrazný, modro-bílý stánek společnosti V. RACEK – zemědělské technologie, dával tušit, že se jedná o významného a nepřehlédnutelného hráče. S výrobky společnosti V. RACEK – zemědělské technologie, jsme se mohli setkat nejen na již zmíněném stánku, ale v celém pavilonu P. Firma totiž dodala pořadatelům veletrhu osvědčené konstrukce a hrazení pro ustájení zvířat.

Jedním z vrcholů veletrhů se stalo vyhlášení prestižních nominací a ocenění v rámci soutěže nejlepších exponátů Zlatá medaile ANIMAL TECH a SMART FARMING. Právě zde získala společnost V. RACEK – zemědělské tehnologie ocenění SMART FARMING za autonomně poháněný krmný robot Shuttle Eco.
Shuttle Eco je bateriově poháněný krmný robot, který je schopen obstarat krmnou dávkou několikrát denně i pro více stájí najednou. Slouží také jako přihrnovač krmiva. Krmná dávka je vždy čerstvá, perfektně nařezaná a promíchaná.

Share This
POTŘEBY PRO VÝSTAVNICTVÍ SKOTU NOVĚ V ČR!
This is default text for notification bar